تولید متن تصادفی لورم ایپسوم

تولید متن تصادفی لورم ایپسوم (lorem ipsum)

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

چرا از لورم ایپسوم استفاده می‌شود؟

شاید این سؤال به ذهن شما هم رسیده باشد که چرا یک طراح باید از متن تصادفی و بی‌معنی لورم ایپسوم بجای یک پاراگراف با معنی استفاده کند؟ چرا متنی را از یک کتاب کپی نکند؟ دلیل اصلی آن این است که لورم ایپسوم باعث میشود افراد کمتر روی متن و نوشتار یک وب‌سایت تمرکز کنند و بیشتر توجه آنها به ساختار و طراحی متمرکز شود.

معنی لورم ایپسوم

حتما با نگاه اول متوجه شده‌اید که لورم ایپسوم فارسی ترجه نسخه انگلیسی آن نیست. در حقیقت متن لورم ایپسوم فارسی معنی خاصی ندارد و ترکیب و چینش کلمات بی‌معنی کنار هم نمایانگر این مطلب می باشد. جالب این است که لووم ایپسوم انگلیسی هم معنی خاصی در زبان انگلیسی ندارد. البته جمله لاتین اصلی لورم ایپسوم که این متن از آن استخراج شده معنای مشخصی دارد:.

چگونه متن لورم ایپسوم بسازیم؟

اگر طراح هستید و به دنبال ساخت متن تصادفی لورم ایپسوم هستید می‌توانید در همین صفحه متن لورم ایپسوم فارسی و انگلیسی در ابعاد مختلف مانند جمله، پاراگراف، متن کتاب، و کلمه تنظیم تعداد آن بساید.

نکته‌ای نهایی در مورد ساخت متن لورم ایپسوم آن است که برخی طراحان بعد از طراحی و پیاده‌سازی تم و وب‌سایت فراموش می‌کنند که متن لورم ایپسوم را از تمامی وب‌سایت یا برخی از قسمت‌ها حذف کنند. این امر باعث شده برخی از سایت‌هایی که مشاهده می‌کنیم دارای متن بی‌معنی لورم در صفحات خود باشند.